Najlepsze produkty na porost włosów

Najlepsze produkty na porost włosów

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Czy szampon Revita jest naprawdę skuteczny?

Szampon Revita zajął pierwsze miejsce w naszym rankingu. Czy sobie na nie zasłużył? Odpowiedź poniżej.

Żyjemy w świecie przesiąkniętym zanieczyszczeniami, w którym nasze włosy są nieustannie narażone na destrukcyjny wpływ środowiska. Jednak problem z włosami to nie tylko skutek istnienia technologicznego świata i przemysłu ciężkiego. Mężczyźni od zarania dziejów borykają się z łysieniem. Sprawcą tego problemu jest DHT – bardzo silny hormon, pochodna testosteronu. Gdy zabraknie właściwej ochrony mieszków włosowych, DHT dokonuje w nich prawdziwego spustoszenia. Dlatego też niekiedy już po trzydziestce można całkowicie wyłysieć. Niekiedy nawet szybciej. Najważniejsze pytanie jakie się w związku z tym pojawia brzmi: Czy można na ten fakt coś zaradzić?

Duży wybór szamponów

Obecnie na rynku znajduje się mnóstwo przeróżnych szamponów, których producenci gwarantują ochronę przed skutkami negatywnego wpływu zanieczyszczeń środowiskowych. Ten nadmiar sprawia, że wiele osób czuje się zagubiona. Chciałaby wybrać produkt najlepszy, ale nie wie ile z tego co czyta to tylko reklama, a ile rzetelna informacja. Niewątpliwie pośród tych szamponów część może zapewnić włosom zdrowie i urodę, szczególnie gdy połączy się je z odpowiednią dietą. Niestety większości panów to nie wystarczy. Bowiem ich problem jest o wiele bardziej skomplikowany.

Kłopoty z DHT

Tym problemem jest właśnie wspomniany wyżej DHT. Silny hormon anaboliczny, który jednak ma też moc niszczącą. Niszczącą włosy. Jest przy tym rzeczą interesującą, że niszczy je głównie na głowie. Ma to związek z tym prostym faktem, iż tam mieszki włosowe są szczególnie wrażliwe. Przez lata lekarze próbowali ratować męską fryzurę poprzez środki ograniczające produkcję testosteronu, co sprawiało, że mniej tego hormonu konwertowało do DHT. Włosy dzięki temu rzeczywiście miały się lepiej. Jednak cena była zbyt wysoka. Spadek libido i ogólne osłabienie. Któż z mężczyzn chciałby płacić taką cenę?

Konfrontacja z lustrem

Spójrz na siebie w lustrze? Czy jesteś jednym z tych mężczyzn mających skłonności do łysienia pod wpływem DHT? Jeśli tak to powinieneś podjąć jak najszybciej decyzje, czy zależy Ci na włosach. Być może po przeczytaniu opisu o przestarzałych metodach leczenia wzruszysz tylko ramionami. Kto chciałby ratować włosy na głowie kosztem własnej potencji? Prawdopodobnie nikt lub prawie nikt. Jednak rozwój wiedzy o reakcjach zachodzących w ludzkim organizmie stale postępuje. Dziś już wiadomo, że można inaczej. Nie trzeba od razu ograniczać produkcji androgenów. Można po prostu zapewnić włosom lepszą ochronę. Łysina dzięki temu przestaje być oznaką męskości. Przestaje też być jej przekleństwem.

Szampon Revita – sposób najlepszy i najprostszy

Podobno najlepszy sposób to najprostszy sposób. Można również powiedzieć inaczej. Najprostszy sposób to najlepszy sposób. Co jest w tym wypadku najlepszym sposobem? Tak na ograniczenie negatywnego wpływu środowiska, jak i DHT? Zapewne szampon Revita. Zamiast kupować kilka różnych środków, zamiast godzić się na pozbawiającą męskości terapię, wybierasz to co najlepsze. Revita szampon, który nawilża i odżywia włosy, a jednocześnie zapewnia im solidną ochronę. Dzięki temu ich kondycja zamiast się pogarszać, stale się poprawia. Mieszki włosowe zyskują dodatkową ochronę. Dostarczane tam aminokwasy sprawiają, że włosy stają się silniejsze i grubsze. Oczyszczona i nawilżona skóra głowy przestaje być ich wrogiem, a zamiast tego staje się przyjaznym środowiskiem. Szampon pomaga nie tylko osobom, u których proces łysienia dopiero się rozpoczął, ale nawet tym z bardziej zaawansowanym łysieniem, choć prawdopodobnie ten fakt będziesz chciał sprawdzić już sam. Na pewno się nie rozczarujesz. Bądź prawdziwym mężczyzną, ale z włosami!

Zobacz ranking najlepszych preparatów na porost włosów