Najlepsze produkty na porost włosów

Najlepsze produkty na porost włosów

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Procerin.pl – jakie efekty obiecuje producent

Zgodnie z przyjętymi podziałami spotka się przynajmniej kilka rozróżnianych przez naukę form łysienia. Różnią się one od siebie tak przebiegiem, jak i przyczynami występowania. Pewne formy bardziej atakują kobiety, a inne mężczyzn. Ten fakt sprawia, że nie można łysienia traktować w każdym przypadku jako jednej i tej samej choroby. Zwykle też nie można leczyć go tak samo. Każda z form wymaga innego podejście i zastosowania innych środków.

Procerin – produkt dla mężczyzn

W tym świetle oferta procerin.pl wydaje się bardzo racjonalna. Dlaczego? Głównie dlatego, że producent nie twierdzi nigdzie, że jego preparat działa na każdą formę łysienia i powinni stosować go wszyscy. Już ten prosty fakt powinien wzbudzić większe zainteresowanie jego ofertą. Jednak nie powinniśmy poprzestawać na tym. Najlepiej zacząć od odwiedzenia witryny www.procerin.pl i dokładnym zapoznaniem się z jej treścią. Pierwsze co rzuca się w oczy to wyraźna informacja, że Procerin jest preparatem dla mężczyzn i działa tylko i wyłącznie w przypadku łysienia typu androgennego. Paniom proponuje się inny środek. Na jego temat można poczytać sobie klikając w odnośnik na stronie.

Dlaczego dwie formy?

Kolejną rzeczą, którą można zauważyć jest fakt, iż Procerin proponowany jest w dwóch formach. Jednak to kapsułki, a druga – pianka. W związku z tym pojawia się kilka ważnych pytań. Czy trzeba korzystać z obu, czy tylko z jednej? Jeśli z jednej, to którą wybrać? Najlepiej byłoby korzystać z obu jednocześnie i w ten sposób zapewnić sobie kompleksową kurację i pełną ochronę włosów. Kapsułki działają wewnętrznie wpływając bezpośrednio na szlaki metaboliczne i receptory komórkowe. Dzięki temu hamują konwersję testosteronu w DHT. Natomiast pianka zapewnia ochronę zewnętrzną. Jeśli jednak ktoś z jakichś powodów musi zdecydować się tylko na jeden produkt, wówczas zdecydowanie lepiej wybrać kapsułki, gdyż wewnętrzna ochrona w przypadku łysienia androgennego jest ważniejsza.

Najważniejsza obietnica producenta

W związku z tym produktem i tym, jakie Procerin daje efekty, trzeba poruszyć jeszcze jedną istotna kwestię. Pozornie wiele innych produktów działa podobnie, ale niestety cześć z nich tylko maskuje problem. Początkowo poprawia sytuację, ale na krótko. Są to zwykłe kosmetyki, którym bezpodstawnie przypisuje się możliwości lecznicze. Natomiast większość oferowanych dziś kuracji medycznych wprawdzie radzi sobie z łysieniem androgennym, lecz przy okazji powoduje spadki męskiego libido. Dzieje się tak dlatego, że kuracje te polegają na ograniczeniu wolnego testosteronu.Tak naprawdę najważniejsza rzeczą, którą obiecuje producent Procerinu jest to, że możemy zachować naszą potencję na dotychczasowym poziomie, a jednocześnie chronić swoje włosy. Jest to obietnica oparta na wynikach najnowszych badań prowadzonych w specjalistycznych laboratoriach i ciągle pogłębiającej się wiedzy z zakresu biochemii. Okazało się bowiem, że wystarczy zapobiec konwersji DHT na odpowiednim poziomie i jednocześnie zewnętrznie chronić przed nim mieszki włosowe, by uzyskać zadowalające efekty bez uciekania się do „chemicznej kastracji”.

Podsumowując można stwierdzić, że obietnice producenta nie są bynajmniej bezpodstawne, a ich prawdziwość najlepiej sprawdzić na własnej głowie.

Zobacz ranking najlepszych preparatów na porost włosów