Najlepsze produkty na porost włosów

Najlepsze produkty na porost włosów

UWAGA! Zalecamy kupowanie zaprezentowanych produktów w dobrych sklepach internetowych. Otrzymujemy informacje, że na serwisach aukcyjnych pojawiły się podrobione produkty.

Revita, Provillus, Procerin – polska cena preparatów

Trudno dyskutować o zakupie jakiegokolwiek towaru i nie brać pod uwagę jego ceny. Od ceny dość często zależy, czy można sobie na niego pozwolić czy też nie. Cena do pewnego stopnia jest miernikiem jakości produktu. Wprawdzie nie zawsze tak jest, ale zazwyczaj jednak wysoka cena oznacza wysoką jakość. Bywają też wyjątki od tej reguły, jednak nie zdarzają się aż tak często. W tym wypadku możemy je pominąć. Dość często pada pytanie o polską cenę preparatów na porost włosów. Dlaczego kosztują tyle? Dlaczego, np. kupując Procerin polska cena jest stosunkowo wysoka? Jeśli chodzi o te najlepsze produkty, a więc szampon Revita, czy Provillus w swojej wersji dla pań i dla panów oraz wspomniany Procerin, cena faktycznie może na pierwszy rzut oka wydawać się wysoka, ale spróbujmy przyjrzeć się temu nieco dokładniej.

Niskie zarobki i wysokie ceny

Być może truizmem będzie stwierdzenie, że to nie same produkty są tak drogie lecz raczej zarobki większej części społeczeństwa zbyt niskie. Ten fakt zna każdy (poza statystykami wyliczającymi średnią krajową), jednak niewiele nam ta wiedza daje. W rzeczywistości mamy sporo rzeczy, które wydają nam się drogie. Tym niemniej jeśli chcemy postawić na wysoką jakość musimy w każdej dziedzinie zapłacić więcej.

Mechanizm oszczędzania – prawdziwa oszczędność dzięki dobrym preparatom na porost włosów

Być może stawiasz sobie pytanie dlaczego miałbyś zapłacić za Procerin, czy za szampon Revita? Czemu warto wydać na nie swoje pieniądze? Dla przykładu 180 ml szamponu Revita kosztuje 113,52 zł. Wydaje się dużo. Możesz przecież iść do sklepu czy apteki i kupić jakiś znacznie tańszy produkt. Być może będzie nawet miał na etykiecie informacje, że poprawia stan włosów itp. Czy w ten sposób zaoszczędzisz pieniądze? Nim odpowiesz sobie na to pytanie sprawdź w jakim stanie są Twoje włosy. Czy potrzebują solidnej kuracji? Jesteś mężczyzną u którego pojawiają się pierwsze oznaki łysienia, albo już raczej od kilku lat obserwujesz niepokojącą sytuację. Zakola są coraz większe, a włosów ubywa?

W tej sytuacji kupujesz tani szampon ziołowy. I co? Najprawdopodobniej nic. Słaba mieszanka ziołowa może do pewnego stopnia pomóc osobie, która nie ma większych problemów z włosami. Być może to dobry wybór dla Twojego dziecka. Czy jednak pomoże w przypadku, gdy doszło już do procesu łysienia androgennego? Nie sądzę. To trochę tak, jakby leczyć ciężkie choroby tylko i wyłącznie witaminami. Efekt będzie mizerny, a pewnie wcale go nie będzie.

Tak dochodzimy do kwestii oszczędności. Kupując tani szampon i oczekując od niego tego czego dać nie może, wyrzucasz pieniądze w błoto. Tracisz nie tylko pieniądze, ale i czas. Ten czas, który można było przeznaczyć na skuteczną walkę z łysieniem. W tym wypadku zamiast skutecznej kuracji dochodzi tylko do dalszej utarty włosów. Więc czy faktycznie jest to jakaś racjonalna forma oszczędności? Czy będzie nią kupowanie po kolei różnych niewiele dających tanich preparatów?

Inwestycja w zdrowie i urodę

Trzy preparaty, które mimo na pierwszy rzut oka wysokiej ceny, są nie tylko skuteczne, ale i pozwalają zaoszczędzić pieniądze, to Revita, Provillus i Procerin. To, po który z nich sięgniesz zależy od tego, jaka jest geneza Twoich problemów z włosami i czy jesteś kobietą czy też mężczyzną. Kimkolwiek jesteś pamiętaj, że należy dobrze lokować swoje pieniądze. Przede wszystkim w zdrowiu i urodzie. Będąc człowiekiem zdrowym i atrakcyjnym można w życiu osiągnąć naprawdę dużo. Włosy są jedną z rzucających się w oczy oznak tak zdrowia, jak i urody. Warto, by dobrze się prezentowały.

Zobacz ranking najlepszych preparatów na porost włosów